Bestuur

Voorzitter Henny Pijnenburg
Prins Clausstraat 20
5981 XG  Panningen
077-307.1423
06-497.689.18
voorzitter@sbbmaasenpeel.nl
Secretaris en p.l.v. wedstrijdleider competitie Wiel Henderikx
Brouwersweg 17
5981 NG  Panningen
077-307.1119
06-200.518.01
secretaris@sbbmaasenpeel.nl
whenderikx@gmail.com
Penningmeester Hans Hunnekens
De Bemde 22
Meijel.
06-117.932.06
Penningmeester@sbbmaasenpeel.nl
IBANnummer NL85RABO 010 39 02 597
Wedstrijdleider Competitie Frans van der Velden
Talmastraat 3
5981 VJ  Panningen
077-307.4556
06-219.617.21
Wedstrijdleider@sbbmaasenpeel.nl
Frans.vd.velden@home.nl
Persoonlijk kampioenschap 2021  Frans Tijssen       en       Hennie Pijnenburg
077-466.2305               077-307.1423
06-235.307.59              06-497.689.18
fr.tijssen@gmail.com     hennyenila@gmail.com
Webmaster en Ledenadministratie Frans Tijssen
In de Haag 16
5768 HD Meijel
077-466.2305
06-235.307.59
fr.tijssen@gmail.com
Ereleden Jo Hilkens † Egchel
Jo Trienekens † Meijel
Leo Janssen Beringe
Toon Peeters Maasbree
Erevoorzitter Jac Habets Baarlo