Persoonlijke kampioenschappen 2019

08122019. In groep 12 is toegevoegd Geert Philips met Car 65.
07122019. De indeling van de poules en de accommodaties zijn bekend.
Het printbestand kunt u downloaden via deze link.
Het wedstrijdreglement kunt u afdrukken via deze link

  SBB Maas en Peel PK 2019 indeling voorronden      
                 
  Groep 1  Cole Meijel       Groep 4  De Berckt Baarlo      
    ma/di       ma/di    
1 Adriaan Leenders 100   1 Guido vd Velden 53    
2 Cor Loeffen (L) 80   2 Theo de Bock 41    
3 Michel Ebisch 65   3 Frans van Enckevort 44    
4 Jan Zelen 75   4 Jan Heines 31    
5 Hans Hunnekens 85   5 Henk Lucassen 44    
6 Hans Zelen 56   6 Piet Derks (L) 35    
                 
  Groep 2  ’t Erf Egchel       Groep 5 De Nabber Beringe      
    ma/di       ma/di    
1 Peter Zelen 50   1 Jan van de Pasch 80    
2 Ton Bots (L) 59   2 Leo Janssen 53    
3 Jo Doensen 53   3 Jan van Moorsel 50    
4 Ben Gorts 47   4 Leo vd Boel (L) 44    
5 Peter Smit 47   5 Piet Sonnemans 38    
6 Ben Verlinden 41   6 Wiet Steeghs 35    
        7 Wiet Stammen 35    
                 
  Groep 3  Kerkeböske       Groep 6  De Nabber Beringe      
    ma/di       do/vr    
1 Huub Ottenheim 75   1 Jo Lormans 35    
2 Had Philipsen 90   2 Sjaak Sijben 35    
3 Alwie Reijnen 65   3 Wiel van Ool 33    
4 Mat Zelen (L) 59   4 Jan Beurskens 33    
5 Louis Lijssen 56   5 Jan Zegers 29    
6 Sjeng Cuijpers 150   6 Piet Heijnen 29    
        7 Jan Verheijden 27    
                 
  Groep 7  Kessel       Groep 10 Oranjehotel Meijel      
    wo/do       ma/di    
1 Krijn Gartsen 100   1 Jac Gommans 44    
2 Piet Amendt 65   2 Wim Joosten 44    
3 Mart van Knippenberg 53   3 Ton Joosten 41    
4 Cor van Erp (L) 53   4 Ton Verheijen 33    
5 Frits Kuijpers 44   5 Wiel Henderikx (L) 35    
        6 Paul Kessels 38    
                 
  Groep 8 Kessel       Groep 11  De Ankerplaats      
    wo/do       ma/di    
1 Jan Janssen 44   1 Thei Gielen 80    
2 Lei Janssen (L) 31   2 André van Wetten 50    
3 Peter Boots 41   3 Robin Peeters 41    
4 Marga Bettonvil 31   4 Hans Vos 41    
5 Thei Relouw 41   5 Grad Drissen (L) 38    
6 Pé Snijders 38   6 Twan Dings 33    
                 
  Groep 9 Koningslust       Groep 12   Oranjehotel Meijel      
    ma/di       wo/do    
1 Wiel Geris 105   1 Hans Gorts 44    
2 Peter Rutten 135   2 Piet Sonnemans 41    
3 Henny Pijnenburg 65   3 Peter vd Rijdt (L) 33    
4 Johan Wegdam (L) 65   4 Mart Gommans 33    
5 Toon van Lieshout 53   5 Henk vd Beuken 41    
        6 Geert Philips 65    
                 
  LET OP:              
  In Kessel spelen groep 7 en 8 op woensdag 18 en donderdag 19 december     
  In Meijel Oranjehotel speelt groep 12 op woensdag 18 en donderdag 19 december!
  In de Nabber in Beringe speelt groep 6 op donderdag 19 en vrijdag 20 december!  
  FINALE:               
  OP WOENSDAG 8 EN DONDERDAG 9 JANUARI 2020 DE MAASOEVER KESSEL