PK 2018 Indeling voorronden

SBB Maas en Peel PK 2018 indeling voorronden
Let op de speeldata van Groep 6, 7, 8 en 11!! (zie onderaan deze pagina)
De groepen van 7 gaan 80% van hun te maken caramboles spelen.
Het printbestand kunt u downloaden en/of printen via deze link

Het wedstrijdreglement PK-2018 kunt u downloaden via deze link

Groep 1  Cole Meijel Groep 7  Kessel
ma/di wo/do
1 Frans Tijssen (L) 125 1 Piet Amendt 65
2 Hans Hunnekens 85 2 Peter Zelen 62
3 Jan Zelen 85 3 Cor van Erp (L) 59
4 Frans Timmermans 80 4 Mart van Knippenberg 59
5 Geert Philips 65 5 Ben Verlinden 50
6 Jos Arts 65 6 Frits Kuijpers 47
Groep 2  ’t Erf Egchel Groep 8 Kessel
ma/di wo/do
1 Peter Rutten 130 1 Karel Stappers 47
2 Adriaan Leenders 100 2 Jan Janssen 41
3 Had Philipsen (L) 85 3 Thei Relouw 41
4 Had Graat 75 4 Pé Snijders 38
5 Alwie Reijnen 65 5 Noud Hooft v Huysduynen 33
6 Michel Ebisch 65 6 Marga Bettonvil 33
7 Lei Janssen (L) 31
Groep 3  In Kepèl Groep 9 Koningslust
ma/di ma/di
1 Johan Wegdam (L) 65 1 Ton Bots 62
2 Piet Peeters 53 2 Louis Leijssen 53
3 Har Timmermans 50 3 Peter Smit 47
4 Ben Gorts 47 4 Wim Joosten 47
5 Jos Stammen 41 5 Hans Gorts 44
6 Juul Nowak 41 6 Wiel Henderikx (L) 38
7 Piet Sonnemans 38 7 Peter vd Rijdt 35
Groep 4  De Berckt Baarlo Groep 10 Oranje Hotel Meijel
ma/di ma/di
1 Ton Zelen 50 1 Jo Doensen 53
2 Henk Lucassen 47 2 Leo van Roij 47
3 Theo de Bock 44 3 Paul Kessels (L) 44
4 Piet Derks (L) 35 4 Piet Nijssen 31
5 Frans van Enckevort 35 5 Ton Verheijen 31
6 Joep Peeters 35 6 Mart Gorts 29
7 Jan Heines 29
Groep 5 De Nabber Beringe Groep 11 Oranje Hotel Meijel
ma/di wo/do
1 Jan van de Pasch 85 1 Wiel Welles 160
2 Jan van Moorsel 53 2 Piet Thijssen (L) 110
3 Piet Sonnemans 50 3 Cor Loeffen 80
4 Leo Janssen 53 4 Huub Ottenheim 80
5 Wiet Steegs 41 5 Henny Pijnenburg 70
6 Wiet Stammen 41 6 Mat Zelen 65
7 Leo van de Boel (L) 41
Groep 6  De Nabber Beringe
do/vr
1 Jan Beurskens 35
2 Jan Zegers 33
3 Jo Lormans 33
4 Piet Heijnen 31
5 Jan Verheijden (L) 27
6 Fons Reijnen 25
7 Martin Verlinden 19
In Kessel spelen groep 7 en 8 op woensdag 12 en donderdag 13 december en
in Oranjehotel Meijel speelt groep 11 op woensdag 12 en en donderdag 13 december!
In de Nabber in Beringe speelgroep 6 op donderdag 13 en vrijdag 14 december!
FINALE OP MAANDAG 7 EN DINSDAG 8 JANUARI 2019 IN KEPEL