“Oaje Limburger” 2014

OLS 2014‘Geer tref ’t in Beeg’

Papenhoven-Grevenbicht en schutterij “Eendracht” zijn klaar voor het Oud Limburgs Schuttersfeest op zondag 6 juni 2014. Voor het eerst sinds 1995 (Voerendaal) wordt het OLS weer in Zuid-Limburg gehouden. Daarom verwacht voorzitter Pieter Meekels van de organiserende stichting OLS 2014 veel belangstelling.

Het logo

Het logo laat twee tegen elkaar liggende vlaggen zien, de Nederlandse en de Belgische. De blauwe kronkel die er dwars doorheen loopt, stelt de Maas voor. Deze fungeert immers als natuurlijke grens tussen beide Limburgse provincies. Papenhoven-Grevenbicht ligt in het uiterste stukje van Nederlands Limburg, pal langs de Maas.

De 76 schutterijen die zaterdag 12 juli kavelen om “Den Um”.

Het OLS in Grevenbicht-Papenhoven is in de beslissende fase terecht gekomen. Op zondag 13 juli om 11.00 uur met de schutterijen van Sint Monulphus en Gondulphus 1 uit Maasmechelen en Sint Urbanus uit Maasniel die dan strijden om de overwinning op het OLS 2014.

Sint-Urbanus uit Maasniel wint d’n Um


De volledige optochtvolgorde:
1. Het Heilig Kruis Grevenbicht
2. Sint Willibrordus Obbicht
3. Sint Monulphus en Gondulphus 1 Maasmechelen
4. Koninklijke Gilde Sint Sebastiaan Lommel
5. Sint Michaël Ool
6. Sint Martinus Kessenich
7. Sint Maternus Wijlre
8. Sint Sebastianus Puth
9. Sint Joseph Buchten
10. Sint Sebastianus Sevenum
11. Sint Antonius Altweerterheide
12. Sint Catharina 1480 Weert
13. Sint Joris Sint Joost
14. Sint Sebastianus Mechelen
15. Sint Thomas van Aquino Blerick
16. Sint Martinus Grootbeersel
17. Sint Oda Boshoven-Weert
18. Sint Michaël Brachterbeek
19. Sint Monulphus en Gondulphus Rotem
20. Sint Martinus Linne
21. Sint Sebastiaan Grote-Brogel
22. Sint Margaretha Ittervoort
23. Sint George Simpelveld
24. Sint Andreas Melick
25. Sint Barbara Reuver
26. Sint Lucia Horst
27. Sint Johannes & Sint Clemens Merkelbeek
28. Sint Sebastianus Klimmen
29. Sint Petrus Kelpen-Oler
30. Sint Antonius Stramproy
31. Sint Nicolaas Meijel
32. Sint Willibrordus Meijel
33. Sint Salvius Limbricht
34. Sint Rochus Stevensweert
35. Sint Harlindis & Sint Relindis Ellikom
36. Sint Laurentius Meeswijk
37. Sint Remigius Meerssen
38. Sint Martinus Asenray
39. Sint Sebastianus Mheer
40. Sint Martinus Maasbree
41. Sint Laurentius Bocholt
42. Sint Anna Merum
43. Sint Gertrudis Amstenrade
44. Sint Martinus Born
45. Bussen Schutten Neer
46. Sint Petrus Roggel
47. Sint Job Leuken-Weert
48. Sint Hubertus Schaesberg
49. ‘t Zandakker Gilde Sint Jan Venray
50. Sint Catharina Stramproy
51. Sint Sebastianus Schinnen
52. Sint Stephanus Dieteren
53. Ons Genoegen Siebengewald
54. Sint Cornelius Swartbroek
55. Sint Joseph Sweikhuizen
56. Sjtadssjötterie Sint Rosa Sittard
57. Sint Joris Kaulille
58. Prins Hendrik Sint Odiliënberg
59. Sint Odilia Ospeldijk
60. Sint Lambertus Helden
61. Sint Petrus & Sint Paulus Susteren
62. Sint Paulus Roggel
63. Sint Jozefgilde Lommel
64. Sint Gregorius de Grote Brunssum
65. Sint Barbara Leveroy
66. Sint Sebastianus Laar-Weert
67. Sint Sebastianus Neer
68. Sint Mauritius Strucht
69. Sint Sebastianus Spekholzerheide
70. Sint Martinus Horn
71. Sint Leonardus Panningen-Egchel
72. Sint Dionysius Opoeteren
73. Sint Barbara Tungelroy
74. Sint Antonius Nederweert
75. Wilhelmina Hingen
76. Sint Joseph Stein
77. Sint Sebastianus Beegden
78. Sint Hubertus Manestraat
79. Sint Antonius Slek-Echt
80. Sint Urbanus Grashoek
81. Sint Hubertus Nattenhoven
82. Sint Severinus Grathem
83. Sint Martinus Dilsen
84. Sint Nicolaas en Sint Antonius Budel
85. Sint Sebastiaan As
86. Breydelzonen Kessenich
87. Sint Joris Wessem
88. Sint Jan Nieuwstadt
89. Sint Sebastiaan Heerlerheide
90. Sint Lambertus Molenbeersel
91. Sint Ansfried Thorn
92. Sint Michaël Thorn
93. Sint Joseph Waubach
94. Sint Jan Baexem
95. Sint Lambertus Louwel
96. Sint Amandus Opglabbeek
97. Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo
98. Sint Sebastianus Ell
99. Sint Lucie Nederweert-Eind
100. Sint Michaël Doenrade
101. Sint Paulus Epen
102. Sint Sebastianus Voerendaal
103. Sint Urbanus Maasniel
104. Sint Martinus Niel bij As
105. Sint Matthias & Sint Cornelius Posterholt
106. Sint Martinus Kinrooi
107. Sint Georgius en Sint Sebastianus Beesel
108. Sint Hubertus Ubachsberg
109. Sint Nicolaas Susteren
110. Het Nachtwachtgilde Berg en Terblijt
111. Sint Elisabeth Stokkem
112. Akkermansgilde Venlo
113. Sint Hubertus Kessel
114. Sint Jan Grubbenvorst
115. Sint Sebastiaan Dorne
116. Sint Joseph Vijlen
117. Sint Lambertus Oirsbeek
118. Sint Lambertus Neeritter
119. Sint Urbanus Montfort
120. Sint Brigida Noorbeek
121. Sint Agatha Haelen
122. Sint Sebastiaan Schimmert
123. Sint Anthonius Tegelen
124. Sint Martinus Vlodrop
125. Sint Sebastiaan Sint Huibrechtslille
126. Sint Sebastianus Heerlen
127. Sint Aldegundis Buggenum
128. Sint Catharina Beek
129. HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen
130. Sint Hubertus Beringe
131. Sint Lanbertus Broeksittard
132. Sint Sebastianus Herkenbosch
133. Sint Gregorius Illikhoven
134. Sint Martinus Tegelen
135. Sint Sebastianus Eys
136. Sint Nicolaas Heythuysen
137. Sint Jacobus Hunsel
138. Sint Barbara Meersen
139. Sint Sebastianus Margraten
140. Sint Martinus Vaesrade
141. Sint Leendert Urmond
142. Sint Laurentius Spaubeek
143. Sint Sebastianus Heel
144. Sint Urbanus Belfeld
145.Sint Martinus Houthem-Sint Gerlach
146. Sint Martinus Holtum
147. Sint Servatius Raam
148. Sint Ambrosius Lommel